• 3 mağazada, 5 878 ürün
Bridgestone Turanza All Season 6

Bridgestone Turanza All Season 6

/100% · genel · · : Premium

Bridgestone Turanza All Season 6
Bridgestone Turanza All Season 6 uygunluğunu kontrol edin
Genişlik
Kesit Oranı
Jant Çapı

İçerik Tablosu:
Bridgestone Turanza All Season 6 modeli oto lastikler ADAC, AutoBild, ACE, AutoMotorSport, Autozeitung, Gute-Fahrt ve Vibilagare vb dünya lideri uzmanların gerçekleştirdği testlerin sonuçlarına dayanarak 100 puan ile 971 genel arasında 0. sırada bulunmaktadır. Premium segmented bulunan Bridgestone Turanza All Season 6 lastiklerin Autobild 2023 tarafından gerçekleştirilen testlerdeki performansına ve 185/50 R16 ebattan 275/45 R20 ebata kadar 53 farklı ebatta çeşitli satıcılardaki fiyatlarını aşağıda görebilirsiniz.

Değerlendirme

  • çok iyi suda kızaklama direnci
  • ıslak zemnde olağanüstü yol tutuşu
  • ıslak zeminde kısa fren mesafesi
  • Karlı zeminde yüksek yol tutuşu
  • Kuru zeminde kısa fren mesafesi
    -
Bu lastik için fiyatları incele Bridgestone Turanza All Season 6

Rakipler

Bridgestone Turanza All Season 6, geniş bir sürüş koşullarına hitap eden bir dizi özelliğe sahip olan tüm mevsim lastik kategorisinde dikkate değer bir rakip olarak ortaya çıkıyor. Autobild ve TyreReviews.com da dahil olmak üzere farklı platformlardaki incelemeler, lastiği kuru ve ıslak yüzeylerde mükemmel performansı için övdü, kısa fren mesafelerini ve çevik, güvenli tutuşunu vurguladı. Bu kalite, 225/45 R17 ile 235/65 R17 arasında değişen çeşitli lastik ebatlarında tutarlı bir şekilde görülmektedir ve farklı araç özelliklerine uyum sağlayabilen çok yönlü bir tasarımı göstermektedir.


Öne çıkarılan önemli bir özellik, lastiğin olumlu su bastırma direncidir, bu da aşırı yağmurlu havalarda kontrol kaybını önleyerek ek bir güvenlik katmanı ekler. Ayrıca, düşük aşınma oranı, Turanza All Season 6'nın dayanıklılığı nedeniyle uzun vadede maliyet etkin bir seçenek olabileceğini göstermektedir. Bu, bazıları için tek dezavantaj olabilecek daha yüksek fiyat noktasına rağmen öne çıkmaktadır. Maliyetine rağmen, uzun ömürlü lastik ve değişen hava koşullarında güvenilirlik aracılığıyla sunulan değer yatırımı haklı çıkarabilir.


Yakıt verimliliği açısından, lastiğin yuvarlanma direnci üzerine farklı görüşler vardır. Bir inceleme, bunun biraz yüksek olduğunu belirtirken, başka biri bunu orta olarak belirtmiştir. Bu, yakıt verimliliği üzerindeki etkinin araç tipine veya sürüş alışkanlıklarına bağlı olarak değişebileceğini, ancak genel performansa önemli ölçüde zarar vermediğini göstermektedir.


Kar performansı, Bridgestone Turanza All Season 6'nın diğer alanlarda olduğu kadar iyi olmadığı tek alan gibi görünmektedir. Kar şartlarında yaz lastiğinden daha iyi performans gösterdiği belirtilse de, özel kış lastiklerine veya tüm mevsim kategorisindeki bazı rakiplere karşı iyi duramayabilir. Bununla birlikte, yoğun karın nadir olduğu bölgelerde sürücüler için bu büyük bir endişe olmayabilir.


Genel olarak, Bridgestone Turanza All Season 6, çeşitli sürüş koşullarında güvenlik ve performans sunan çok yönlü bir lastik olarak konumlandırılmıştır. İyi tutuş özellikleri, kuru ve ıslak ortamlarda güçlü performansı ve övgüye değer aşınma oranı, sadece biraz yüksek fiyatı ve orta kar becerileri ile hafifletilen sürücüler için güvenilir bir tüm mevsim lastik seçimi yapmaktadır.

Ebatlar

Bridgestone Turanza All Season 6 lastiği 53 ebatlarında üretildi, şundan 185/50 R16 şuna kadar 275/45 R20
fiyatları göster

Benzer lastikler

Karşılaştırma: benzer lastikler Bridgestone Turanza All Season 6

Zaman çizelgesi

2023

Bridgestone Turanza All Season 6 başlatıldı

2023

Bridgestone Turanza All Season 6 test edildi 3x (Autobild,...) ve Autobild 225/45 R17 testini kazandı.

2024

Bridgestone Turanza All Season 6 test edildi 1x (Tyre Reviews)

Başarımlar

En iyi
ıslak zemin frenleme
TyreReviews.com 2024
Autobild 2023
Autobild 2023
En iyi
Karlı zemin yol tutuşu
Autobild 2023
En iyi
Karda çekiş
Autobild 2023

Lastik testlerinde Bridgestone Turanza All Season 6

Bridgestone Turanza All Season 6 bulunduğu tüm lastik testleri:
Tyre Reviews Tüm yıl boyu lastik testi 2024 205/55 R16
şiddetle tavsiye edilir
7 testinde sıra #2
İsim
Bridgestone Turanza All Season 6
Test detaylarını göster
İsim Kuru yolda durma mesafesiIslak yolda durma mesafesi
Testteki en iyi değerler37.745
Bridgestone Turanza All Season 638.545
Test detaylarını göster
Autobild Tüm yıl boyu lastik testi 2023 225/45 R17
örnek
16 testinde sıra #3
16 aday arasında üçüncü derecesini kazanan Bridgestone Turanza All Season 6, yarışmada öne çıktı ve üstün performansının bir kanıtı olarak 'Örnek' son derecesini kazandı. Yeni tüm yuvarlak kapasitesiyle ünlü olan lastik, hem ıslak hem de kuru yüzeylerde kısa fren mesafeleri göstererek etkileyici potansiyelini sergiledi, değişen hava koşullarında çevik ve güvenli bir şekilde yönetim sağladı ve güçlü su üzerinde kayma direnci gösterdi. Bazılarını caydırabilecek yüksek fiyat seviyesine rağmen, ıslak frenlemedeki olağanüstü performansı, farklı araziler ve hava senaryoları arasında güvenilirlik ve güvenlik arayan sürücüler için neden tercih edilen bir seçenek olduğunu net bir şekilde ortaya koyuyor.
İsim
Bridgestone Turanza All Season 6
Test detaylarını göster
İsim
Bridgestone Turanza All Season 6
Test detaylarını göster

Test dereceleri dağılımı

100% (3x)
örnekşiddetle tavsiye edilirTest kazananı
1x1x1x

Oylamalar x Tekerlek ebatı

R16R17
100% (1x)100% (2x)

Oylamalar x Genişlik

205/xx Rxx225/xx Rxx235/xx Rxx
100% (1x)100% (1x)100% (1x)

SSS

  1. Bridgestone Turanza All Season 6 nerede üretildi?

    Bridgestone Turanza All Season 6, İtalya'te yapıldı.

Diğer Bridgestone modelleri